Zewnętrzne HPL GENTAŞ

Zewnętrzne HPL GENTAŞ

Przewietrzanych fasad – fasada systemu technologii wydajność składające się z materiałów powłokowych, które są zamontowane na stali ocynkowanej, stali nierdzewnej lub aluminium ramy do warstwy nośnej ściany lub monolitycznej płyty. Między elewacji frontowej i bocznej ściance cyrkulację powietrza, który usuwa wilgoć z kondensacji i wzorów.

Wszystkie łączniki systemów elewacji wentylowanych są uniwersalne, które pozwala nam rozwiązywać skomplikowane zadania architektonicznych i projektowych, począwszy od klasyki do krawędzi tnącej.

Wentylowane przednie panele HPL GENTAŞ- to trwałe rozwiązania w nowoczesnym budownictwie. Ze względu na właściwości płyt HPL GENFASAD masz niezawodne, wysokiej jakości rozwiązania dla danego projektu.

Dobrze zachowana fasada – to nie tylko twarz budynku, a jego wizerunek i reputację. Aby zrobić wrażenie, fasada muszą być utrzymywane w dobrym stanie. Prace nad urządzeniem, naprawy, remontu i dekoracji fasad budynków i domów – jest to jeden z najważniejszych obszarów działalności GENFASAD firmy budowlanej. Ze względu na szereg nowoczesnych materiałów i technologii naprawy elewacji, można wybrać dokładnie to, co jest potrzebne dla ciebie.

Prace nad wentylowanych fasad budynków paneli HPL GENTAŞ wykonanych przez specjalistów z naszej firmy pomogą dokonać elewacji estetyczny i reprezentacyjny, trwałe i „stress-odporne” do zmieniających się warunków klimatycznych. Remont elewacji będzie rozwiązać wiele problemów, nawet tych, które nie są związane z estetycznych poglądów – wróci do domu lub budowlane do dawnej młodości, radykalnie zmienić swój styl, a do izolacji i ochrony ścian wewnętrznych z warunkami pogodowymi.
W celu uniknięcia nieporozumień w przyszłości, zrozumienie dokładną wartość swojego elewacji i posiadania pełnej informacji o jakości, kosztów, złożoności podbudowy, specjaliści naszej firmy uczynią wizyt w terenie i szczegółowych obliczeń podsystemu, wkręty, klej, ocieplenie, profile ciśnienia i panele, potrzebne, aby stworzyć ramy i elewacji. Ta usługa nie kosztuje nic, a procedura ta pozwoli uniknąć niepotrzebnych kosztów finansowych przy tworzeniu jasny, niestandardowych rozwiązań wykorzystujących panel przedni HPL GENTAŞ (Gentash).

Aby zainstalować panele HPL GENTAŞ, jak fasad wentylowanych budynków istnieją dwa systemy mocowania: widzialne i niewidzialne. Narażone zakłada się, że można zobaczyć bezpośrednio na powierzchni elementów mocujących wentylowanej elewacji – może być klyaymery, nity lub śruby, w zależności od wybranego podsystemu i producenta. Niewidoczny system, jak sama nazwa wskazuje, jest zaprojektowany, aby ukryć wszystkie elementy panelu obudowy. Przy projektowaniu zewnętrznej wentylowanego elewacji HPL, należy wziąć pod uwagę grubość płyty – jest związane z montażem systemu i wysokości budynku. Do widocznego systemu mocowania odpowiednie dla wszystkich elewacji grubości od 6 mm do 12 mm. Na parterze, pożądane jest użycie minimalnej grubości 8 mm, od strefa najbardziej dotknięte przez czynniki zewnętrzne (wandalizm, maszyny stemple).