Wnętrze HPL GENTAŞ

Wnętrze HPL GENTAŞ

Przy projektowaniu pokoju, projektanci i architekci chcą uzyskać jednolitą koncepcję budynku, w tym przypadku, płyta HPL (HPL plastik) to uniwersalny materiał do stosowania w wewnętrznych pomieszczeniach każdej klasie. Przekazując główne cechy kompaktowego plastiku, plusem jest to, że nie trzeba już robić prace przygotowawcze do ściany. Panele HPL GENTAŞ zamontowane na profilu aluminiowego, który z kolei jest zamocowany bezpośrednio do ściany. Pomiędzy piecem można ustawić dalszą izolację lub materiał dźwiękoszczelny.

Panele HPL GENTAŞ odporny na ścieranie, szeroką gamę kolorów można rozwiązać każdy problem. I jako niezaprzeczalną zaletą jest to, że plastik może zginać, wykonywania perforacji, frezowanie, podać szczegóły wszelkich kształtów geometrycznych.

Na tym materiale – idealny do kopiowania ścian, wnęk, kolumn, podszywania sufitu, parapety, i na zewnątrz windy Shah Grupy. W połączeniu z innymi rozwiązaniami z GENFASAD – kabiny WC, meble – dostaniesz najlepszy wynik. Niezawodny powierzchni z materiału, który nie emituje szkodliwych substancji, przyjaznych dla środowiska i leczenia klasę materiałów trudnopalnych. W tym samym czasie na wilgoć materiału w obszarach o dużej wilgotności pozwoli Ci zaoszczędzić bólu głowy, jak chronić ściany.