Okładziny ścienne

Okładziny ścienne

Architekci oraz projektanci, wykonując projekt pomieszczenia, chcą uzyskać jednolity styl względem całego budynku, dlatego też płyty HPL GENTAŞ są idealnym materiałem do realizacji takich projektów. Wśród podstawowych zalet paneli HPL należy wymienić jeszcze jedną. Mianowicie nie trzeba wykonywać żadnych prac przygotowawczych przed montażem HPL na ścianie. Panele są montowane na aluminiowych profilach, a ten jest następnie bezpośrednio mocowany do ściany. Między panelami można umieścić materiał izolacyjny bądź dźwiękoszczelny.

Panele HPL GENTAŞ są odporne na zużycie, a ich niezaprzeczalną zaletą jest to, że można je zginać, frezować oraz nadać im wszelkie geometryczne kształty.

Dlatego panele te są idelanym rozwiązaniem do oklejania ścian, kolumn, podwieszanych sufitów, parapetów, wind oraz wejść. W połączeniu z innymi rozwiązaniami proponowanymi przez GENFASAD — kabinami sanitarnymi, meblami — otrzymują Państwo jednolity niezawodny projekt. Wytrzymała powierzchnia materiału, który nie emituje żadnych substancji szkodliwych, jest przyjazny dla środowiska i zaliczany do klasy ognioodpornych materiałów    «B-s1-d0» (Class I surface lining) do EN 13501-1. Jednocześnie materiał jest odporny na wilgoć, dlatego dzięki tym wszystkim cechom nie będą musieli się Państwo martwić, w jaki sposób zabezpieczyć Państwa ściany.

Panele HPL GENTAŞ są wykorzystywane do projektowania budynków mieszkalnych, jak również centrów handlowych oraz biurowców. Wybór odpowiedniej grubości płyty zależy od parametrów projektu, a także mocowań konstrukcyjnych. Posiadamy płyty o grubości od 4 do 12 mm. Nasi fachowcy w profesjonalny sposób pomogą dobrać odpowiednią grubość do  zastosowania danej grupy paneli pod kątem ich właściwości. Odpowiedni dobór paneli HPL w zabudowie ścian to trafny wybór i nowoczesne spojrzenie na stylizacje przestrzeni.

Galeria naszych realizacji