instytut techniki budowlanej

instytut techniki budowlanej

Firma Genfasad , jako pierwsza firma w Polsce , może poszczycić się wydanym w nowej formie sporządzenia dokumentu w klasyfikacji : NIE ROZPRZESTRZENIANIA SIĘ OGNIA

w skrócie- NRO. Zmiana jest także w nagłówku dokumentu, przed 2018 r., był sygnowany jako , ,,KLASYFIKACJA OGNIOWA w zakresie rozprzestrzeniania się ognia przez ściany przy działaniu ognia od strony elewacji”. Najbardziej  zasadniczą zmianą dla obu dokumentów pozostaje jednak fakt , iż wcześniejsze badania NRO poparte były wg.podstawy klasyfikacji NORMA PN 90/B-02867+Az1: 2001 , natomiast od 01.01.2018 r. wykonuje je się powołaniem klasyfikacji : zgodnie z określeniem z PN-B 02867: 2013/06.

Dokument ten tytułuje się obecnie jako : ,,Raport Klasyfikacyjny w zakresie stopnia rozprzestrzeniania ognia”.

Nasz zespół – GENFASAD poszukuje wciąż nowych rozwiązań w zakresie poszerzania aspektów związanych z podnoszeniem sobie nowych wymagań zmierzających do zapewnienia naszym klientom  najwyższych norm użytkowych naszego materiału.

Dokładamy wszelkich starań aby nasz produkt utrzymywał najwyższe normy i wymagania techniczne w zakresie norm ogniowych i przyczyniał się do stwarzania  bezpiecznych przestrzeni wewnątrz jak i w strefie zewnętrznych części elewacji budynków.

Zdrowie , bezpieczeństwo oraz zadowolenie Naszych klientów  stawiamy sobie na równi z jakością i satysfakcją wykonywanych dla Państwa powierzonych celów i realizacji.