GRUPA GENTAŞ

GRUPA GENTAŞ

GENTAS GROUP «GENTAŞ ŞİRKETLER GRUBU» (GRUPA FIRM „GENTASZ”)

Została założona w 1972 r. w prowincji Bolu w pobliżu Mengen «GENTAŞ ŞİRKETLER GRUBU», od 1991 ma status otwartej spółki akcyjnej, a jej transakcje giełdowe są prowdzone na İMKB (Giełda Papierów Wartościowych gentaslogo3w Stambule). Misją grupy jest stała rozbudowa i rozwój, mocno skoncentrowany na zadowoleniu klientów, jak również konkurowanie na rynku międzynarodowym oferując produkty, które nie wywierają negatywnego wpływu na środowisko.

Grupa, która osiągnęła wiodącą pozycję w branży, wniosła ogromny wkład do tureckiej gospodarki, dając wiele miejsc pracy, stała się chlubą kraju. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001 – 2000, który jest najważniejszym wyznacznikiem międzynarodowych standardów jakości. Naszym głównym celem jest odpowiadanie na potrzeby klientów, potwierdzając swój wysoki poziom na rynku międzynarodowym oraz realizując projekty z wykorzystaniem własnych materiałów, W 2014 roku grupa firm GENTAŞ najwyższy znak jakości Turkey of Quality. Jest to dowód na to, że nasza firma stosuje materiały z najwyższej półki, co ma istotny wpływ na efekt końcowy projektu.

GENTAŞ GROUP stale aktualizuje swoją politykę, aby dostosować się do dynamiki globalnego świata biznesu oraz by odpowiednio szybko i elastycznie reagować na potrzeby rynku. W ramach takiej polityki nasza firma zaczęła przywiązywać większą wagę do pracy skoncentrowanej głównie na klientach, biorąc sobie za główny cel ich zadowolenie. W tym celu stale rozwijamy nasze strategie marketingowe.

GENTAŞ GROUP zajmuję się produkcją paneli HPL od 1997 roku. W 2008 roku przeprowadziliśmy renowację całego sprzętu GENTAŞ GROUP, a nasze dane produkcyjne wskazywały 18 000 000 m.kw. Nasze produkty dostarczane są na 5 kontynentów. Oficjalnym przedstawicielem w Polsce jest GENFASAD.